Marjo Potma

Beeldend kunstenaar
Cultuureducatie / Kunstprojecten voor het basisonderwijs

Basischolen
Gabrielschool Kelnerij in Putten
De Schuilplaats in Putten
Gabrielschool Bijstergoed in Putten
De Korenbloem in Putten
De Bron in Putten
De Kring Apeldoorn
De Wegwijzer in Putten
De Akker in Putten
De Schovenhorst in Putten
Ichthus in Putten
Huinen in Putten
Van Damschool in Putten
De Stenenkamer in Putten
De Pelikaan in Putten
Hoef in Putten
Al Islaah in Harderwijk
St Franciscus in Nunspeet
De Morgenster in Nunspeet
De ontdekking in Nunspeet
De Bron in Nunspeet
De Arend in Nunspeet
De Ridderschool in Nunspeet
Dr. Verschoorschool in Nunspeet
Immanuelschool in Nunspeet
Boaz-Jachinschool in Nunspeet
Ds. A. Van Stuijvenbergschool in Nunspeet
De Petraschool in Nunspeet
Da Costaschool in Elspeet
pr. Beatrixschool in Hulshorst
Emma school in Heerde
Kristal in Heerde
Montessorischool in Vaassen
Krugerstee in Vaassen
Van Maasschool in Wapenveld
De Bron in Wezep
De Driester in Genemuiden
Johannes Borgerman in Genemuiden
De Ichthus in Genemuiden
Maarten Luther in Genemuiden
Johannes Calvijn in Genemuiden
De Wijngaard in Zwartsluis
De Arenberg in Zwartsluis
De Driemaster in Hasselt
De Tourmalijln in Hasselt
Het Anker in Hasselt
De Twieg - De Ieme in Raalte
De Korenbloem in Raalte
Jenaplein school in Zwolle
De Ichthus in Zwolle
De Ridderspoor in Zwolle
De Zuidster in Zwolle
De Dolfijn in Heino
De Polhaar in Dalfsen
Sjaloom in Dalfsen
De Spiegel in Dalfsen
De Uitleg in Dalfsen
Cazemier in Oudleusen
Baron v Dedem in Dalfsen
De Bontestegge in Dalfsen
Cyriacus in Hoonhorst
De Carousel in Dalfsen
De Peperhof in Wijhe
De Hovenschool Deventer
De Polle in Vriezenveen
Prins Constantijnschool in Goor
Heeckeren in Goor
Albatros in Goor
t Gijmink in Goor
Wiekslag in Goor
Puntdak in Goor
Willibrordusschool in Vroomshoop
De kleine wereld in Twello
Apollo in Hoogeveen
Eben Haezer in Hollandscheveld
Villa Kakelbont in Hoogeveen
De Goudvink in Hoogeveen
't Kofschip in Hoogeveen
De Krullevaar in Hoogeveen
De Carrousel in Hoogeveen
Het Mozaiek Hollandscheveld
Het Blokland, Noordseschut
Titus Brandsma, Hoogeveen
De Regenboog, Noordseschut
De Regenboog in Hoogeveen
Het Palet in Hoogeveen
Tiendeveen in Tiendeveen
De Palm in Elim
Hoeltien Vogelvlucht, Elim
Het Spectrum in Hoogeveen
De Weidebloem, Hoogeveen
De Morgenster in Hoogeveen
Juliana v Stolberg, Hoogeveen
v/d Ploegschool, Hoogeveen
Schuthoek (Erflanden) in Hoogeveen
Montessorischool in Hoogeveen
De Sprong in Hoogeveen
Johannes Calvijn in Hoogeveen
Het Rastholt in Hoogeveen
De Fontein in Hoogeveen
De Kameleon in Hoogeveen
Posthoorn in Pesse
De Akker in Pesse
De Wegwijzer in Alteveer
Reestzicht in Dogteropslagen
Lindert in Linde
De Bosrand in Kerkenveld
Harm Vonck in Ruinerwold
De Dissel in Ruinerwold
De Wezeboom in Ruinerwold
De Horst in De Wijk
De Heidevlinder in Zuidwolde
Het Groenehart in Zuidwolde
Johan Friso in Koekange
De Arendsvleugel in Ruinerwold
Het Veldboeket in Veeningen
Oelebrod in Ruinen
De Driesprong in Nieuwlande
De Hoeksteen in Nieuwlande
Het Hoeltien in Hollandscheveld
De Zandloper in Stuifzand
De Lepelaar in Scheerwolde
De Slinge in Oldemarkt
De Woldschool in Steenwijkerwold
De Driesprong in Eesveen
De Samensprong in Steenwijk
Het Kompas in Steenwijk
'T Puzzelstuk in Tuk
Beatrixschool in Steenwijk
De Voorpoort in Vollenhove
Voetelinkschool in Steenwijk
Sint Clemensschool in Steenwijk
Eben Haezer in Sint Jansklooster
Het Kompas in Vollenhove
De Opstap in Sint Jansklooster
De Zuiders basisschool in Giethoorn
De Noorder school in Giethoorn
De Ark in Oldemarkt
Oosterveldschool in Uffelte
Zuidveen in Zuidveen
Wapserveen in Wapserveen
Ten Darperschoele in Wapse
Roosjenschool Diever
De Hoekstee in Vledder
De Heidehoek Vledderveen
De Fontein in Dwingeloo
De Eemster in Dwingelo
De Fontein in Dwingelo
Burg. W.A. Storkschool in Dwingeloo
De Singelier Diever
De Bron Nijensleek
De Kievietshoek in Wilhelminaoord
De Veldwikke in Darp
De Bosrank in Havelte
Johannes Calvijn in Meppel
Mackayschool in Meppel
Stadskwartier in Meppel
Anne Frank (Oosterboer) in Meppel
De Akker in Meppel
Mgr. Nierman in Meppel
Koningin Beatrix in Meppel
Oosterboerschool in Meppel
Reestoeverschool in Meppel
De Woldstroom in Meppel
De Sprinkels (zuider basisschool) in Meppel
De Sprinkels (Koedijkslanden) in Meppel
De Toermalijn in Meppel
De Tolter in Meppel
Zuider basisschool in Meppel
Het Kompas in Meppel
De Woldstroom in Nijeveen
Commissaris Gaarlandt in Nijeveen
De Wel in Nijeveen
Chr. Nationale school in Staphorst
W. de Zwijgerschool in Staphorst
Ds. H. Doornsveldschool Staphorst
De Willem Alexander school in Staphorst
Dr. Maarten Luther school in Punthorst
Iekmulder in IJhorst. De Levensboom in Rouveen
De Triangel in Rouveen
Kon. Juliana school, Heerjansdam
De Tandem, Zwijndrecht
De Twee Wieken, Zwijndrecht
Develhoek, Zwijndrecht
De Dolfijn, Zwijndrecht
Voortgezet onderwijs
Meander in Hoogeveen
Randweg in Meppel
Stad en Esch Zuideinde in Meppel
Stad en Esch Randweg in Meppel
Stad en Esch Randweg in Diever
AOC Terra in Meppel
Ambelt in Meppel
Stenden hogeschool Pabo Meppel
Eekeringe in Steenwijk
Dingstede in Meppel
Kunstcarrousel in Hoogeveen
De Twijn in Zwolle
Bedrijven/Gemeenten
Bevrijdingsfestival, Zwolle
Koninginnendag, Raalte
De Waard (tenten) nazomer festival
Nieuwjaars receptie, Culturele Raad Raalte
Scandinavie beurs, Placement
KCO. Zwolle / HOF in Salland Raalte, Veldtocht
Workshop voor raadsleden in Hoogeveen, via Scala
Familie workshop Trefkoele / bibliotheek Dalfsen